Hausbot s Petrem Horkým

12.04.2024

Stárnutí je dovednost. Lektorka longevity a životního stylu Vladimíra Rychlik na Hausbotu

rozhovor zde:

 

Vladimíra Rychlik je žena, která odvážně vstoupila do tématu stárnutí žen. Ono to je vlastně pořád takové trochu tabu, mluvit o tom, že žena stárne, to je přece neslušné, nespolečenské. No jo, ale jak o tom potom mluvit? A hlavně, jak se to učit, jak se připravit a jak umět stárnout? Vítejte u dalšího hausbotového povídání, které je velmi zajímavé i pro muže, jenom nevím, jestli z toho chlapi nebudou mít obavy. 

Předem děkuji za každý komentář, výzvu, radu, zkušenost anebo doporučení. Pokud byste chtěli vědět ještě víc, než je v tomto rozhovoru, pojďte na https://herohero.co/petrhorky, kde je i bonusová část o tom, jak lépe spát, jak přežít rána a celkově jak zrát jako víno! 

Odkazy: Vlaďčin web - https://www.zrajujakovino.cz Vlaďčin facebook - / vladimira.subertova Kniha Přežít https://www.databazeknih.cz/knihy/pre...

00:00 Naspořte si svaly na důchod. 08:09 Mikrocvičení - minimalistické fitness. 17:36 Co nepoužívám, to odchází. 21:56 Jak pracovat s jídlem? 29:54 Mikromeditace. Celý rozhovor obsahuje navíc tyto kapitoly: 32:26 Jak přežít ráno? 34:48 Těm, co špatně spí. 36:36 Zraju jako víno. 

Kamera: Pavel Šaman Střih: Jana Horká