Kempy

Nadcházející kempy:

WELNESS KEMP Zraju jako víno (pro ženy)

Hotel DUO 4.-6. 10. 2024 Horní Bečva 

Milé ženy, přijměte srdečné pozvání do kouzelné přírody Beskyd, kde vás čeká jedinečný podzimní wellness kemp v hotelu DUO. 

 • Ubytování ve dvoulůžkových pokojích v resortu Retro

 • Polopenze : Užijete si vyváženou polopenzi, ranní švédské stoly a skvělou kuchyň s možností dokoupit si oběd podle vašich preferencí.


Program Kempu:

 • Wellness se saunami a bazénem přístupné zdarma po celou dobu vašeho pobytu, abyste si mohly užít neomezenou relaxaci a obnovu sil.
 • Minimalist Fitness, Silový trénink a mobilita:   chytré minimalistické fitness a silové tréninky na míru Vaší kondici pro udržení štíhlé pevné postavy a zlepšení svalové síly
 • Cviky a hračky pro funkční a spokojené pánevní dno
 • Longevity trendy - dlouhověkost - besedy o možnostech, jak lze s minimálními náklady dlouhodobě pracovat na svém ženském zdraví (témata menopauzy, perimenopauzy, udržení hmotnosti a hladiny cukru)
 • BIOHACKING: možnost využít welness terapií celého těla, masáže, světelné masky na obličej, lymfodrenážních kalhot a dalších technologií, (které také přivezu na kemp s sebou)

Během pobytu se budete moci věnovat také "holčičím" tématům, objevovat ženský biohacking a sdílet radosti i výzvy každodenního života ve skvělé společnosti inspirativních žen. Budeme společně rozvíjet kvalitu našich návyků a prožijete koktejl inspirací a zážitků pro šťastný a rozhýbaný život.

 • Místo: Hotel DUO, Horní Bečva, Beskydy 

 • Cena: 4700 Kč (včetně 2 nocí ubytování, neomezeného vstupu do welness a bazénu, polopenze a programu)

  Rezervace: Zaplacením nevratné zálohy 2000 Kč

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro osobní obnovu a inspiraci v krásném prostředí Beskyd. Těším se na vaši účast a společné chvíle plné relaxace, smíchu a tréninku Vašeho šťavnatého těla.

Celým kempem Vás bude provázet a trénovat Vladimíra Rychlik, DiS.

PRO REZERVACI, PROSÍM, PIŠTE ZDE:

"Když nezačneš dnes, nezačneš ani zítra..."   (anonym - žena v menopauze)

PROBĚHLO:

KEMP PRO ŽENY "Zraju jako víno" Čeladná  

termín: 22-24.3.2024 

Srdečně zvu zvídavé ženy do krásné přírody na Čeladnou v Beskydech do nového svěžího zázemí chaty Dukla. Tentokrát to bude jarní kemp a bude prostor i pro jemnou formu otužování… Program postupně ještě doladím.

Budeme spolu opět rozvíjet kvalitu našich návyků, zažijete koktejl inspirací a zážitků pro šťastný pobyt ve svém rozhýbaném těle.

Tento kemp bude věnovaný oživování šťavnatých tkání a péči o své každodenní rutiny. Budeme se hýbat a cvičit dosyta a zažijete inspirativní lekce funkčního pohybu. Takové to "nakopnutí se", pro které si na kemp většinou jedete, okoření skvělá parta nádherných dam, která se vždy sejde.

Dopřejeme a vyzkoušíme si na svém těle blahodárné rituály, které napomáhají regeneraci. Budeme rozvíjet "holčičí" témata z pohledu dlouhodobé a kvalitní udržitelnosti našeho těla. Podporovat usměvavou duši a radost. Objevovat ženský biohacking, longevity – dlouhověkost apod. Smát se.Budeme se zabývat denními rutinami, které máte a které byste mohly mít.

Zaměříme se a budeme praktikovat: kvalitní ranní rozcvičky, kterými můžeme probouzet tělo, efektivní minimalistický silový trénink tak, abychom si neublížily, ale aby nás bavil

vše s taneční hudbou a v pohodovém laskavém flow v souladu s naším dechem.

Celý retreat proběhne na krásném místě v malé skupině žen. Odnesete si inspiraci pro minimalistickou údržbu dlouhodobě šťastného těla. Budeme si hrát. Podpoříme šťastnou verzi nás samých. Konstruktivní a podpůrné sdílení ženských témat v souvislosti s rozvíjením dovedností pro dlouhověkost a kvalitní životní návyky budeme rozvíjet po celou dobu pobytu.


V ceně je zahrnuto ubytování (2 noci) v čistých prostorných pokojích se sociálním zařízením, plná penzebožího kvalitního jídla, výběr vege a nevege stravy a program. Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem :-))

Cvičit budeme v samostatné společenské místnosti. Je nám k dispozici opět i sauna. Sauna je v samostatném srubu vedle chaty jen pro nás a s přírodním ochlazovacím jezírkem.Program bude probíhat ve společenské místnosti a venku.

Mimo společný program je možné toulat se krásnou přírodou okolo a relaxovat.

Doufám, že načerpáte svěží sílu a energii, kupu inspirace, odpočinete si a případně poznáte další milé ženy, což je vždy skvělý bonus na těchto akcích. Pobyt je pro omezený počet do 15 žen. Tato malá komunita zaručuje osobní přístup, bezpečný přátelský prostor a "útulnost" celé akce.

CENA: 4700,-Kč za celý pobyt včetně stravy a programu.

REZERVACE A PŘIHLÁŠENÍ:

Zaplacením nevratné zálohy 2000,- 

Pokud byste se nemohly akce zúčastnit, dejte vědět co nejdříve a společně můžeme hledat náhradníka.Těším se na nás a na naši společnou plavbu časoprostorem, práci i úsměvy! Celým kempem vás bude provázet Vladimíra Rychlik, DiS.